Skullcandy | Earbuds with Microphone | JIB
| All | |
| Call control | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Mürasummutus | Noise Isolating Fit |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wired |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Skullcandy |
| Producer product family | Earbuds with Microphone |
| Producer product name | JIB |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Track control | Yes |
| Värv | Miami |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





